Menu:

Tentoonstellingsresultaten

Titels

  • Europajugendsieger 2008
  • Nederlands jeugdkampioen 2008
  • Landesgruppensiegerin SSV LG-Schau Westfalen 2008
  • Landesgruppensiegerin SSV LG-Schau Rheinland-Pfalz/Saar 2008
  • Winster 2008
  • Nederlandskampioen 2009
  • Landesgruppensiegerin SSV LG-Schau Rheinland 2009
  • VDH Europa Sieger 2010
  • Deutscher Champion SSV
  • Deutscher Champion VDH
  • Landesgruppensiegerin SSV LG-Schau Rheinland 2010
  • Zweeds Kampioen 2010
  • Landesgruppensiegerin SSV LG-Schau Bayern-Süd 2010

datum Tentoonstelling Klasse Keurmeester Resultaat
15.03.2008 CACIB Leiden Jeugdklasse Mevr Broecker Zg-1
24.03.2008 CACIB Leeuwarden Jeugdklasse Hr Roosenboom U-1, Reserve CAC
09.04.2008 CACIB Goes Jeugdklasse Mevr Onstenk-Schenk Zg-1
02.05.2008 ESA Dortmund Jeugdklasse Mevr Finke-Meyer Zg-1, VDH-CAC, Europajugendsieger
12.05.2008 CACIB Arnhem Jeugdklasse Hr Muntean U-1, CAC, BOB
07.06.2008 LG Schau Rheinland Tussenklasse Hr Roth U-1, CAC-VDH
15.06.2008 CACIB Hulten Jeugdklasse Mevr Kappetijn U-1, jeugd CAC
18.08.2008 LG Schau Westfalen Tussenklasse Mevr Finke-Meyer U-1, SSV-CAC, VDH-CAC, Landesgruppensiegerin
21.09.2008 LG Schau Rheinland-Pfalz/Saar Tussenklasse Hr Roth U-1, SSV-CAC, VDH-CAC, Landesgruppensiegerin
05.10.2008 Ankörung
Mevr Finke en Kappeteijn geslaagd
29.11.2008 Winner Amsterdam Tussenklasse Mevr Heikkinen-Lehkonen U-1, CAC, CACIB, Winster 2008
06.12.2008 CAC Kassel Tussenklasse Mevr Kappetijn U-1, VDH-CAC
07.12.2008 CACIB Kassel Tussenklasse Hr Hollensteiner U-1, CACIB, VDH_CAC, BOB
20.12.2008 CACIB Wijchen Tussenklasse Hr vd Weijer U-1, Reserve CAC, Reserve CACIB
26.03.2009 CACIB Luxemburg Openklasse Hr Baelen U-1, CACL, CACIB
13.04.2009 CACIB Leeuwarden Openklasse Hr v Montfoort U-1, CAC, CACIB, BOB
06.06.2009 LG Schau Rheinland Kampioensklasse Mevr Finke-Meyer U-1, SSV-CAC, VDH-CAC, Landesgruppensiegerin
19.09.2009 Clubmatch ESVN Kampioensklasse Mevr Kappetijn U-1, Beste teef
25.04.2010 CACIB Lingen Kampioensklasse Hr Muthsam U-1, VDH CAC, CAC, CACIB
07.05.2010 ESA Dortmund Kampioensklasse Hr Roth U-1, VDH CAC, SSV CAC, CACIB, Europa Sieger
05.06.2010 LG Schau Rheinland Kampioensklasse Mevr Schulheiβ U-1, SSV-CAC, VDH-CAC, Landesgruppensiegerin
19.06.2010 TDS Jönköping Openklasse Mevr Heikkinen-Lehkonen Kv Kk, Btkl, Cert, CACIB, BIR, Zweeds kampioen
20.06.2010 TDS Jönköping Kampioensklasse Mevr Karlsdotter U-1, Ck-1, Btkl, CACIB, BIR
21.06.2010 TDS Jönköping Kampioensklasse Mevr Junehall U-1, Ck-1, Btkl, CACIB, BIR
27.06.2010 WDS Herning Kampioensklasse Mevr Rossier U-2
18.07.2010 LG Schau Bayern-Süd Kampioensklasse Hr Muthsam U-1, SSV-CAC, VDH-CAC, Landesgruppensiegerin